Firma Instytut Edukacji i.e. od ponad 10 lat zajmuje się analizą i przetwarzaniem danych medycznych. Uczestniczymy we wszystkich fazach badania – od konsultacji w fazie planowania, poprzez konstrukcję CRF, nadzorowanie zbierania danych po analizę i tworzenie raportu końcowego.

Osoby pracujące w firmie mają duże doświadczenie w zakresie przetwarzania i analizy danych medycznych. Połączenie umiejętności analizy i przetwarzania danych ze zrozumieniem specyfiki problemów stawianych w badaniach klinicznych stanowi o sile zespołu.

Zespół pracuje według specjalnie utworzonych standardowych procedur postępowania. System jakości istnieje w firmie od 2004 roku i jest systematycznie rozwijany. Procedury stosowane w I.E. są oparte o wytyczne Society for Clinical Data Management (Good Clinical Data Management Practices Version 4.0).

Naszymi klientami są firmy farmaceutyczne, ośrodki CRO prowadzące badania kliniczne, instytucje naukowe oraz klienci indywidualni. Uczestniczyliśmy w ponad 250 badaniach medycznych różnego rodzaju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.